Organizační tým Rally Jeseníky poblahopřál k životnímu jubileu Ing. Františku Rosickému

Novinky | sobota 21.09.2013

Pátečního setkání organizačního týmu 7. ročníku Radio Hey Rally Jeseníky s delegovanými činovníky se zúčastnil také vzácný host Ing. František Rosický, dlouholetý předseda svazu rally FAS AČR, který stál v roce 1969 u zrodu historické Rally Jeseníky a následně Rally Sigma.


Pan Ing. Rosický se nejenže významně podepsal na vzniku Rally Jeseníky, ale jako stavitel rychlostních zkoušek významným způsobem ovlivnil také charakteristický ráz soutěže daný náročnými traťovými úseky, pro které jsou Jeseníky jak stvořené.

Vlastimil Malík, předseda AMK Ecce Homo Šternberk, při této příležitosti za celý organizační tým Rally Jeseníky poblahopřál Ing. Rosickému vše nejlepší k nedávnému životnímu jubileu, v rámci něhož Ing. Rosický oslavil své 80. narozeniny.

Je naší milou povinností se k tomuto přání ještě jednou připojit a poděkovat panu Ing. Rosickému nejen za to, co všechno udělal pro naši domácí Rally Jeseníky, ale také pro celý automobilový sport v ČR. Děkujeme, přejeme hlavně pevné zdraví a ještě nespočet krásných motoristických zážitků.